img bouncing castle

Vedeli ste, že: ...patríme pod služby ĽTZ (ľudovo - technická zábava)

RA-DE

MY A NAŠE ATRAKCIE PRE DETI

RA-DE, radosť deťom, je heslo našej firmy, ktoré úspešne napĺňame na slovenskom trhu zábavnej techniky. Zaoberáme sa prenájmom a prevádzkou detských elektrických autíčok a motoriek, nafukovacích a zábavných atrakcií. Patríme pod služby ĽTZ (ľudovo - technická zábava).

auticka

Náš príbeh

Naše začiatky siahajú do roku 1993, keď sme ako prvý na Slovensku začali poskytovať služby tohto druhu. Inšpiráciu sme získali počas dovolenky v Bulharsku na mestských trhoch v Sozopole, kde s tým práve začínali. Vtedy našu ponuku tvorili iba elektrické autíčka a motorky, pre ktoré sme museli ísť až do zahraničia, nakoľko u nás sa ich predaj začal až o niekoľko rokov neskôr. Okamžite sme začali s pôsobnosťou na celom území Slovenskej republiky. Dlhé roky sme naše služby poskytovali hlavne na jarmokoch, avšak dnes sa už okrem nich pravidelne zúčastňujeme taktiež na výstavách, festivaloch či iných spoločenských podujatiach, súkromných akciách a hlavne so zameraním na firemné eventy veľkých aj malých spoločností.

O desať rokov neskôr začali našu ponuku dopĺňať nafukovacie atrakcie, ktoré sa dodnes tešia veľkej obľube malých aj veľkých. Aj preto sa snažíme naše služby neustále rozvíjať a skvalitňovať k maximálnej spokojnosti Vás - našich zákazníkov a najmä našich ratolestí. Bezpečnosť a radosť detí je našou najvyššou prioritou, ktorú sa nám darí napĺňať vďaka kvalitným, novým a značkovým zariadeniam so školeným personálom. Ponuku služieb pravidelne obnovujeme a dopĺňame aby sme mohli vyhovieť všetkým. Tento rok je to už presne 20 rokov čo sme začali deťom prinášať radosť a aby sme to mohli spolu s Vami osláviť, tak sme sa rozhodli znížiť ceny prenájmu na celý rok 2013. Hlavne vďaka Vám sme mohli dosiahnuť toto okrúhle výročie a už teraz sa tešíme na našu budúcu spoluprácu.

Facebook